4 מתנות מגניבות ומקוריות שאפשר להביא לחגים

תוכן עניינים
לקבלת הצעת מחיר ארבעת המינים
מאמרים אחרונים
אהבתם?
שתפו עם החברים!

חיפוש אחר מתנה מקורית ומגניבה לחג עשויה לגרום לכאב ראש. שכן, מדובר בהליך שמצריך קודם כל חשיבה מחוץ לקופסא ולאחר מכן, חיפוש אחר מתנה שתואמת לרעיון שהועלה. מדריך זה יחסוך לכם את הכאב ראש וירכז את 4 המתנות הטובות ביותר שתוכלו לקנות במינימום מאמץ. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתהיה לכם מתנה מושלמת להעניק לחגים.

 

מעמד מהודר לבקבוק יין

בקבוקי יין שעומדים על גבי שולחן החג, נוטים לעיתים ליפול ולהישפך. מדובר בתרחיש שחוזר על עצמו בבתים שיש בהם ילדים קטנים. אם אתם מכירים את הרגע הזה מקרוב, כדאי שתדעו שתוכלו לחסוך למארחים שלכם בניקיון השולחן. ההמלצה שלנו היא להעניק להם יין עם מעמד (מאוזן) מהודר שישמור על היין במקום בטוח וגם יוסיף חן לעיצוב השולחן.

מתנה מקורית ומגניבה

איור צבעוני בהתאמה אישית

שמענו לאחרונה על אפשרות להעניק איור צבעוני בהתאמה אישית. כשביצענו לראשונה הזמנה של מתנה זו לחברים, הבנו שזאת הבחירה המושלמת שצריכה להיכנס למדריך זה שיציג בפניכם מתנות לחגים. שכן, מדובר במתנה שמתאימה לכל אחד. אם לא די בכך, היא גם מעלה חיוך ונשמרת לאורך שנים. נסביר שתצטרכו לשלוח לחנות הנבחרת את התמונה שתימסר למארחים שלכם, כדי שנציג מטעם החנות יהפוך אותה לאיור. חשוב לציין שתוכלו לבחור בכל תמונה שהיא, למשל:

  • תמונה אישית
  • תמונה משפחתית
  • תמונה של בני זוג
  • תמונה של חיית המחמד ועוד

 

שימו לב, תוכלו להוסיף הקדשה אישית שתודפס על גבי התמונה או הקדשה שתיחרט על גבי משטח כסף קטן.

 

גביע לקידוש

סביר להניח ששמעתם על טרנד המתנות שסוחף רבים. מדובר בבחירה של מתנות שנוגעות לתחום הקדושה. אם כך, וודאי תבינו שאי אפשר להעלות לרשת מדריך שמרכז את המתנות המגניבות והמקוריות ביותר, מבלי להציג את גביע הקידוש שכל אחד ישמח לקבל. תוכלו לבחור גביע בעיצוב אישי ולהוסיף עליו הקדשה, כדי שזה ישמש את מקבל המתנה לחג הנוכחי ולאלה שיגיעו אחריו.

חגים

פמוטים לנרות

בהמשך לטרנד מתנות הקדושה, נציע לכם להעניק במתנה לחג פמוטים מעוצבים לנרות. חשוב שתדעו שיש היצע רחב של פמוטים, כך שתוכלו לבחור את זה המתאים ביותר למארחים שלכם. יש למשל פמוטים גבוהים ונמוכים והצבעים שלהם משתנים בהתאם לעיצובים שקיימים בחנויות השונות. אם אתם רוצים לבחור בפמוט מקורי במיוחד, תצטרכו לבחור בפמוטים שמשלבים בין הגוונים הבאים:

  1. זהב – שחור
  2. זהב – כחול
  3. צהוב וכסף

 

השורה התחתונה

בחירה במתנה מגניבה ומקורית לחג מעולם לא הייתה פשוטה כל – כך. כעת אתם מכירים ב – 4 המתנות שיסגרו לכם את הפינה, כך שתצטרכו לבחור בזו המתאימה ביותר למארחים שלכם. נאחל בהזדמנות זו שתמיד תבחרו את המתנה המושלמת שתשמש את מקבליה לאורך שנים.

מתנה מושלמת

שלום, אני מעוניינ/ת ארבעת המינים בסיטונאות, אשמח לקבל פרטים.
דילוג לתוכן