קרקעות למכירה במרכז לחרדים

תוכן עניינים
לקבלת הצעת מחיר ארבעת המינים
מאמרים אחרונים
אהבתם?
שתפו עם החברים!

בימים אלו ממש נבנית עיר חדשה בישראל אשר מיועדת בעבור המגזר החרדי. כל הפרטים לגבי הדרך שלכם לרכוש דירה חדשה במרכז הארץ בעלויות נוחות – במאמר הבא.

קרקעות למכירה בישראל – מצוקת דיור משמעותית

מצוקת הדיור במדינת ישראל לא פסחה גם על המגזר החרדי, אשר נתון מזה שנים רבות בבעיה מבחינת עתודות הבנייה בערים הגדולות. למעשה, מצוקת הדיור החריפה הזו הביאה לעליית מחירים מטאורית במחירי הדיור, ועל כן משפחות ברוכות ילדים כמו גם זוגות צעירים אשר מעוניינים להתחיל את חייהם נתקלים במהמורות משמעותיות בדרך לדירה הנכספת. יחד עם זאת, אנו עדים כיום לפתחו של עידן חדש וזאת לאור העיר החדשה אשר נבנית במרכז הארץ ומאפשרת לראשונה לרכוש קרקעות למכירה במחירים שלא נראו כמותם בישראל.

טבע

קרקעות למכירה – בעיר החדשה דורות עילית

העיר החדשה אשר נבנית בימים אלו דורות עילית מהווה את ההזדמנות הטובה ביותר בעבור המגזר החרדי לרכוש קרקע אשר בעתיד יבנו עליה בנייני מגורים כמו גם משרדים. למעשה, מדובר בהשקעה בעבור אלו אשר רוצים להעניק לעצמם הזדמנות נדל"ן חסרת תקדים וזאת לאור המחירים הנוחים אשר מאפשרים גם לאלו אשר מעולם לא רכשו קרקע בעבר לקבל תשואה מניבה בעבור קרקע חקלאית אשר נמצאת כעת בתהליך של הפשרה, כחלק ממדיניות ממשלתית כמו גם של משרד הבינוי והשיכון לאפשר הפשרה של קרקעות בכדי לספק לציבור הישראלי ולציבור החרדי בפרט אפשרויות מגורים חדשות. אולם, חשוב לזכור כי מדובר בהשקעה משמעותית אשר עליה יש לשים את הדגש, כאשר כיום ניתן לקבל ליווי אישי לכל אורך הדרך מהיזמים של הפרויקטים הרבים בעיר אשר יעניקו לכם את המידע הטוב ביותר בכדי שתוכלו  להבין עד כמה הקרקע אותה אתם עתידים לרכוש תניב לכם את הרווחים הגבוהים ביותר, הן לצורך השקעה כאמור והן לצורך מגורים בעיר אשר עתידה להפוך לאחת הערים הגדולות ביותר בעבור המגזר החרדי, בעשור הקרוב.

דורות עילית – הזמנות חסרת תקדים

כאמור, העיר החדשה דורות עילית אשר מתחילה להיבנות בימים אלו עתידה לאלכס בעתיד אלפי בני אדם מהמגזר החרדי, כאשר כיום חלה האצה משמעותית באישור הפשרות של קרקעות חקלאיות אשר הן בגבולות המוניציפליים של העיר החדשה. לאור הביקוש הרב, מאות ישראלים כבר רכשו קרקעות במחירים נוחים ומשתלמים אשר עתידים להניב להם תשואה נאה בעתיד, ועל כן מדובר בהשקעה שלא תחזור, בייחוד כאשר אנו בעידן בו אין כמעט עתודות קרקע אשר עתידות להיות מופשרות בשנים הקרובות. על כן, אם אתם רוצים לבסס את עתידכם הכלכלי ולרכוש קרקע חקלאית אשר בעתיד ייבנו עליה מאות יחידות דיור. לקבלת מידע נוסף לגבי רכישת קרקעות בעיר החדשה, היכנסו לאתר בכתובת https://dorot-illit.co.il השאירו פרטים ונציג מטעם הפרויקט ישוב אליכם בהקדם האפשרי.

שלום, אני מעוניינ/ת ארבעת המינים בסיטונאות, אשמח לקבל פרטים.
דילוג לתוכן