מחפש הזדמנות להרוויח כסף? אתה נער שרוצה להיכנס ולהתנסות בעולם העסקים? חג הסוכות המתקרב הוא הזדמנות מצוינת בשבילך למכור ארבעת המינים בסיטונאות. כל מה שאתה צריך לדעת

בכל שנה, לקראת חג הסוכות אנשים רבים עסוקים בחיפוש אחר מקום טוב לקניית ארבעת המינים.

נטילת לולב היא אחת מהמצוות המרכזיות בחג הסוכות, שמסמל

מדובר בהזדמנות פז מצוינת למי שרוצה להרוויח כסף ממכירת ארבעת המינים בסיטונאות. הרבה אנשים נוהגים לעשות זאת, ולכן צריך לבחור בסחורה טובה ובאנשים ישרים כדי לגרום לאנשים לקנות דווקא אצלך.

אם גם אתה רוצה למכור ארבעת המינים בסיטונאות ולהרוויח כסף חשוב שתהיה בקי בכל פרטי ההלכות הנוגעות לכשרות ארבעת המינים- שהם אתרוג, לולב, הדס וערבה. לגבי כל אחד מהם קיימות הלכות שונות ומכיוון שאנשים עשויים לשאול אותך שאלות על הסחורה ולהתעניין האם ארבעת המינים שלך כשרים כדאי לך לדעת את כל ההלכות במדויק.

קודם כל, עפ"י ההלכה אסור שארבעת המינים יהיו יבשים או גזולים ולכן שים לב שאתה קונה סחורה טרייה מאדם ישר.

אתרוג:

לולב:

הדס:

ערבה:

משמעותן של הלכות אלה היא שכל אחד מארבעת המינים מסמל איבר מרכזי בגוף האדם: האתרוג מסמל את הלב הדומה לצורתו ולכן ראוי לקנות ארוג יפה ונקי. הלולב מסמל את עמוד השדרה ולכן הוא צריך להיות זקוף ויציב. ההדס מסמל את העיניים המזכירות את צורת העלים שלו ולכן צריך להיות מסודר ומדויק כרמז לראיה שעליה האדם צריך לשמור והערבה מסמלת את הפה כפי צורת עליה ומסמלת את שמירת הלשון.

לסיכום דיני ארבעת המינים, אם תרצה לקנות ארבעת המינים בסיטונאות כדאי שתבחר באתרוגים צהובים, שלמים, נקיים ובעלי פיטם, בלולבים ארוכים שעליהם אינם מחולקים, בהדסים בעלי עלים המחולקים לשלישיות ובערבות שאינם קטומות בעלות עלים משוכים.